Opinie osób, które nam zaufały

Perfect Match International jest najlepszą agencją, w której dotąd byłam zarejestrowana. W poprzednich miejscach zawsze było coś nie tak, a to proponowano mi osoby, z którymi mieliśmy inne pasje i zainteresowania, a to znów takie, które miały zupełnie inne priorytety i poglądy. Perfect Match znalazła mi „pana właściwego” i z całego mojego zakichane serca dziękuję całemu personelowi za wkład i zaangażowanie w moje osobiste szczęście. Pozdrawiam.
Katarzyna z Trójmiasta
Osoby zatrudnione w tej agencji nie są przypadkowe i doskonale znają się na dobieraniu brakujących połówek. Jeszcze nigdy związek z drugą osobą nie był dla mnie tak prosty i prawie pozbawiony kompromisów z powodu doskonałej kompatybilności. Bardzo dziękuję Wam, że znów chce mi się żyć i że mam dla kogo.
Kamila z Londynu
Moją obecną żonę poznałem jako trzecią dopasowaną profilowo do mnie osobę i niedługo nasza rocznica ślubu. Aż boję się myśleć co by było, gdybym nigdy nie zarejestrował się na tej stronie. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi profesjonalnych „amorów”.
Darren z Hanoveru
Z radością chciałem poinformować, że zaręczyłem się z dziewczyną poznaną dzięki Wam. Wasz profesjonalizm i poświęcony czas sprawiły, że ona pięknie pokolorowała moje dotychczas czarno-białe życie. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.
Łukasz z Lublina

Kontakt

Jeżeli chcesz zostać członkiem naszego elitarnego klubu kojarzenia par o globalnym zasięgu, zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, lub kontakt na adres e-mail.